Jak rozwijać swojego ducha

Autorem artykułu jest Corny Mclain
 
Jeśli powiedzenie "w zdrowym ciele zdrowy duch" jest na miejscu, to oznacza, że jego odwrotność "zdrowy duch to zdrowe ciało" także jest prawdą.
Sprawdźmy, jak pozyskać zdrowie ducha.
 
 
Wielu z nas słyszy o pozytywnym nastawieniu, o treningach osobowości i o najróżniejszych systemach motywacyjnych, które mają dźwignąć naszą podświadomość.
 
 
Wszystkie one oparte są na jednej, ważnej rzeczy, jaką jest autohipnoza. Jeśli jesteśmy w stanie dotrzeć do naszej podświadomości, to w dość prosty sposób możemy zawładnąć poszczególnymi sferami naszego ciała.
 
 
Czy wiesz, że doświadczeni w tym temacie potrafią nawet takie rzeczy jak regulacja źrenicy oka, zwiększenie bicia serca i ciśnienia krwi czy poprawienie trawienia?
 
 
Według nich, każdy z nas może do tego dojść, ponieważ za wszystko odpowiedzialny jest mózg, a zatem czym innym jest nasz mózg, jak nie nami samymi?
 
 
Od czego warto zacząć?

 
Na początek dla każdego polecana jest medytacja. To medytacja wprowadza do tematów takich jak NLP, OOBE czy nawet LD (lucid dreams). Dzięki medytacji możemy doskonale przygotować naszą świadomość do przejścia w inny stan umysłu - odmienny stan świadomości. Medytacja uspokaja, wycisza, ale także dostarcza przyjemnych doznań fizyczno-psychicznych.
 
 
Jednak niewielu ludzi wie, jak medytować i w jaki sposób rozpocząć tę drogę.
 
 
Medytacja jest owiana tajemnicą i mistycyzmem, a tymczasem nie jest niczym magicznym ani nawet przeznaczonym tylko dla elit.
 
 
Jeśli masz możliwość zaczerpnąć wiedzę na temat medytacji - czy to z książek, artykułów, czy zapisując się na kurs w swoim mieście, to pamiętaj, że taka inwestycja zwróci Ci się wielokrotnie już po kilku tygodniach.
Udanej medytacji!
_ _ _ _ _
 
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:


Bezpłatny dostęp do materiałów niepublikowanych na stronach:

Udostępnij:

Tweetnij