Wideo od Psychorady

Procesy cywilizacyjne, tak dynamicznie odmieniające osobiste, zawodowe i społeczne życie człowieka, wywołują u niego zaburzenia i potrzeby bardzo odmienne od tych, z jakimi zgłaszał się do psychologa jeszcze dziesięć lat temu. Psychologowie stoją przed wyzwaniem, polegającym na poznaniu oczekiwań, trudności i warunków funkcjonowania współczesnego pacjenta. W osiągnięciu tego celu pomocne mogą być narzędzia stworzone przez technologie informacyjną i komunikacyjną, których rola w naszym świecie nieustannie wzrasta.

Dzisiaj już nikogo nie dziwią porady zamieszczane w czasopismach, w radiu i telewizji czy udzielane przez telefon (np. popularny telefon zaufania). Sieć komputerowa umożliwia wykorzystanie kolejnego kanału kontaktów z ludźmi mającymi problemy i poszukującymi pomocy.

Głównym celem działalności serwisu Psychorada.pl jest sprzedaż konsultacji i szkoleń oraz innych produktów Psychology Consulting. Działalności tej towarzyszy organizowanie akcji promocyjnych, które mają na celu zwrócenie uwagi na produkty i usługi firmy Psychology Consulting. Organizowane akcje promocyjne mają na celu zachęcenie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Serwisu, oraz dawać możliwość rozwoju osobistego - zadowolenie klientów jest bowiem nadrzędnym celem skupionych w ramach » Psychorady.pl Specjalistów.

Materiały wideo od Psychorady:

» Jak Twoja pasja wpływa na Twoje finanse

» Budowanie odporności psychicznej

» Mowa ciała, a odnoszenie sukcesów

» Emocje - wróg czy przyjaciel

» 5 powodów dla których innym sie udaje, a Tobie nie

» Motywacyjny Plan 100, 300, 500, 1000

» Czas jest Twoim sprzymierzeńcem

» Jaki jest Twój idealny cel życiowy

» Co powinno być najważniejsze dla Ciebie

» Finansowy zdrowy rozsądek

» Jaki biznes będzie dla Ciebie najlepszy

» Co jest dla Ciebie najlepsze - etat, własny biznes czy bycie freelanserem


Brak komentarzy:


Bezpłatny dostęp do materiałów niepublikowanych na stronach:

Udostępnij:

Tweetnij